Szanowni Państwo,

Wyższe wykształcenie to przepustka do szeroko pojętej kariery zawodowej. Każdy, kto planuje pogłębiać swoją wiedzę poprzez studia wyższe zadaje sobie pytanie: jaki kierunek kształcenia wybrać i jaką uczelnię. Pytanie to stoi także przed Wami, a odpowiedź na będzie jedną z tych najważniejszych w Waszym życiu.

Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna jest uczelnią niepubliczną, która powstała w 2000 roku. Dzisiaj jesteśmy miejscem, które poprzez swoje doświadczenie, prowadzenie perspektywicznych kierunków studiów, szeroką współpracę z praktyką, doświadczoną kadrę, dbałość  o infrastrukturę i nowoczesne metody nauczania pomaga młodym ludziom spełniać marzenia i odnosić sukces.

Naszą dewizą jest kształcenie specjalistów w tych obszarach, którzy dziś jak i w przyszłości będą potrzebni gospodarce regionalnej oraz krajowej. Działanie według tej dewizy pozwala na to, że mury naszej uczelni co roku opuszczają liczni absolwenci, którzy wyposażeni w szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne i kompetencje szybko odnajdują się na rynku pracy oraz łatwo się do niego dostosowują.

Uważnie obserwujemy i badamy procesy społeczne i gospodarcze. Analizując je tworzymy kierunki studiów, które w przyszłości pozwolą Wam odnaleźć się na polskim i międzynarodowym rynku pracy oraz odnieść sukces, czego serdecznie życzymy.

Serdecznie pozdrawiamy

Prof. dr hab. inż. Stanisław Sosnowski                                                        Dr Sylwia Pelc
Założyciel oraz Prezydent WSI-E                                                               Rektor WSI-E

Post a comment

You must be logged in to post a comment.