Onagra

onagra

Firma Szkoleniowo – Doradcza ONAGRA
Nasza działalność skoncentrowana jest na szeroko rozumianym rozwoju zasobów ludzkich.
Stawiamy na kompletną obsługę Klientów w zakresie:
· pośrednictwa pracy,
· doradztwa personalnego,
· poradnictwa w zakresie wykorzystania funduszy europejskich
· organizacji szkoleń i kursów,
· organizacji konferencji i firmowych imprez integracyjnych.
Istotną częścią w strategii naszego rozwoju jest wdrażanie rozwiązań informatyczno-technologicznych, dzięki czemu nasze oferta jest bardziej konkurencyjna.
Jesteśmy również wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych.
Onagra jest certyfikowaną agencją pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr certyfikatu 1230/1a). Istniejemy na rynku od 2004 roku nasza działalność skoncentrowana jest na szeroko rozumianym rozwoju zasobów ludzkich. Zajmujemy się pośrednictwem pracy, doradztwem personalnym, organizacją szkoleń, integracją zespołów pracowniczych oraz poradnictwem w zakresie wykorzystania funduszy europejskich.
Zrealizowaliśmy trzy projekty współfinansowane ze środków europejskich i budżetu państwa w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Przygotowaliśmy kilka projektów dla naszych klientów, którymi były zarówno przedsiębiorstwa jak i jednostki samorządowe z terenu Podkarpacia.
Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt skutecznych rekrutacji na różne stanowiska, zrealizowaliśmy kilkanaście szkoleń, a zdobyte doświadczenia dają gwarancję, że świadczone przez nas usługi realizowane są na najwyższym poziomie. Ponadto dysponujemy bazą CV – około 4000 kandydatów z samego tylko Podkarpacia. W grupie tej znajdują się także osoby niepełnosprawne, w rekrutacji których nasza Firma posiada solidną oraz rozległą praktykę.

Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach znajdą Państwo na stronie www.onagra.pl
Portal pośrednictwa pracy www.praca.onagra.pl