OFERTA PRAKTYK

Szanowni Państwo,

Praktyki w firmie InConventus Group umożliwiają studentom poszerzenie wiedzy i nabycie nowych umiejętności w kierunkach związanych z PR, MARKETINGIEM, SPRZEDAŻĄ, HR ORAZ MONTAŻEM FILMOWYM. Oferta w załączeniu.

JULIA POTAPENKO
_Project Manager_
M.: +48 733 137 222
E.: JP@InConventus.com
INCONVENTUS GROUP SP. Z O.O.
ul. Kamienna 21,
31-403 Kraków, Polska

Career Boost
W czerwcu rusza III edycja darmowego projektu online Career Boost. Eksperci UBS wraz z grupą trenerów – wolontariuszy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy aktualnie poszukują pracy. Naszym projektem chcemy pomóc osobom, które m.in. straciły pracę przez sytuację wywołaną Covid-19, zmuszone są zmienić pracę, a także dla studentów i osób szukających swojej pierwszej pracy w tych trudnych czasach. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji wszystkim potrzebującym takiego wsparcia.
Edycja czerwcowa zostanie zrealizowana w języku polskim.
Oferujemy dwa terminy webinarium do wyboru (2 x 4h):
• 7-8 czerwca 2021
• 9-10 czerwca 2021
W godzinach 9:00 – 13:00.

Zaś 15.06 odbędą się symulowane rozmowy rekrutacyjne, w czasie których uczestnicy projektu będą mogli przećwiczyć swoje umiejętności oraz sprawdzić CV pod okiem ekspertów.

Dodatkowo, uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego mentoringu indywidualnego – do 3 spotkań indywidualnych z mentorem.
Rekrutacja potrwa do 31.05.2021r.
Aplikować można poprzez formularz:
https://www.stellavirium.org/aplikuj-do-cb/

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: 509 206 033 lub biuro@stellavirium.org ,
oraz do odwiedzenia strony Fundacji Stella Virium: https://www.stellavirium.org/career-boost/

Kaufland- Program stażowy
Kaufland Polska serdecznie zaprasza studentów i absolwentów na letnią edycję programu stażowego Absolwent.
Zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku wszystkich kierunków oraz specjalizacji.
Mamy dla nich 4 fantastyczne oferty stażowe!
Program Absolwent we wrocławskiej Centrali
w Departamencie Zakupu,
w Departamencie Marketingu
w Departamencie Obszarów Centralnych (Budowa/Nieruchomości/Ekspansja/Zaopatrzenia)
https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Specjalista-ds_-Zakupu-Program-Absolwent-50-541/658492101/
https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Specjalista-ds_-Marketingu-Program-Absolwent-50-541/658501501/
https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Specjalista-w-Departamencie-Obszar%C3%B3w-Centralnych-Program-Absolwent-50-541/658789901/
Program Absolwent w Sprzedaży w całej Polsce
https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Mened%C5%BCer-Zespo%C5%82u-Program-Absolwent-w-Sprzeda%C5%BCy-50-516/658494901/
Program trwa 12 miesięcy i jest przepustką do stałej współpracy w międzynarodowej firmie handlowej.
Oferujemy od samego początku programu umowę o pracę z pełnym pakietem benefitów oraz wynagrodzenie 5000zł brutto miesięcznie.

YES! – Young Entrepreneurs Succeed!
Dla tych, którzy na nowe wyzwania odpowiadają „YES!”, mamy coś wyjątkowego. Program YES! – Young Entrepreneurs Succeed! skierowany do chcących się rozwijać młodych ludzi. Jeśli masz do 29 lat, chcesz spróbować swoich sił w rozwoju firmy, lub szukasz pracy, to ten projekt jest dla Ciebie !
W ramach programu YES! organizujemy intensywny miesięczny kurs rozwoju przedsiębiorczości wypełniony praktyczną wiedzę potrzebną do rozwoju firmy. Dla uczestników przewidziane jest 6 profesjolanych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu.
Dodatkowo dla wybranych uczestników możliwość skorzystania z 6-miesięcznego mentoringu biznesowego, oraz coaching wspierający osoby młode w rozwoju firmy. Kolejnym bardzo istotnym elementem projektu jest też pomoc w pozyskaniu finansowania.
Nie czekaj i już dziś zgłoś swój udział!
Program jest realizowany w ramach międzynarodowego projektu Scaling trust-based partnership models to recharge youth entrepreneurship: Supporting underserved communities with innovative entrepreneurship support instruments (TPM-RYE).
Partnerem Polskiej edycji programu jest Urząd Pracy m.st. Warszawy.