Szkolenie pt. METODY COACHINGU,MEDIACJI I NEGOCJACJI W PRACY Z LUDŹMI

2 czerwca 2015 roku Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie, zaprosiła przedstawicieli rożnych grup zawodowych na  bezpłatne szkolenie pt. METODY COACHINGU, MEDIACJI I NEGOCJACJI W PRACY Z LUDŹMI

*od przewodnika do inspiratora
*techniki efektywnego rozwiązywania sytuacji trudnych w miejscu pracy
*mediacje w pracy z klientem
*mediacje pracownicze

W spotkaniu wzięło udział ponad 60 osób.

Trenerzy:
Dr Przemysław Kolasa –
trener, certyfikowany coach ICI, członek The International Association of Coaching – Institutes, certyfikowany praktyk NLP, uczestnik międzynarodowych programów badawczych. Od wielu lat prowadzi firmę szkoleniową specjalizującą się w szkoleniach i doradztwie. Jako coach i trener współpracuje z wieloma firmami w kraju i za granicą.

Dr Sylwia Pelc – socjolog, trener, mediator przy Sądzie Okręgowym w Rzeszowie, Dyrektor Ośrodka Mediacyjnego przy Wyższej Szkole Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie, rektor i pracownik naukowo-dydaktyczny WSI-E.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą szkoleniową Uczelni – zakładka KSZTAŁCENIE.