Absolvent.pl

Absolvent_pl logo

Absolvent.pl to portal Pracy dla Studenta i Absolwenta. Absolvent.pl oferuje swoim użytkownikom oferty pracy i praktyk, obszerny poradnik kariery oraz kalendarium z najważniejszymi targami pracy i praktyk.

Daj się znaleźć!
Studenci oraz Absolwenci, którzy szukają pracy lub stażu mogą otrzymać bezpośrednią ofertę pracy od najlepszych pracodawców. Dodatkowo, użytkownicy mogą aplikować na ogłoszenia o pracę firm za pomocą swojego profilu. Aby zwiększyć atrakcyjność swojej aplikacji, kandydaci mogą dodać dodatkowe dokumenty do swojego Profilu CV, jak na przykład certyfikaty, świadectwa, referencje, portfolio i inne.

Użytkownicy sami decydują jaka firma otrzyma dostęp do ich danych kontaktowych i danych osobowych – mają pełną kontrolę nad swoimi danymi. Pracodawcy mogą za pomocą bazy CV na Absolvent.pl szukać potencjalnych kandydatów, jednak profile studentów i absolwentów są anonimowe. W ten sposób dane osobowe kandydatów są chronione.

Jako uzupełnienie do E-Rekrutacji, Absolvent.pl oferuje Pracodawcom możliwość publikacji ofert pracy.

Portal Pracy dla Studenta i Absolwenta wspiera rozwój kariery
Poradnik na Absolvent.pl to zbiór praktycznych informacji związanych z rozwojem kariery każdego studenta i absolwenta – znajdziesz w nim informacje, na temat tego jak przygotować CV i list motywacyjny, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i testy kwalifikacyjne, co to jest assessment center, jak powinno kształtować się Twoje wynagrodzenie na stanowisku na które aplikujesz. Doradzamy również jak najlepiej wykorzystać swoje miękkie umiejętności.

Dzięki Kalendarium Targów Pracy i Praktyk na Absolvent.pl, studenci oraz absolwenci mogą być na bieżąco z wszystkimi ważnymi wydarzeniami.

Dzięki Absolvent.pl praca dla studenta i absolwenta jest na wyciągnięcie ręki.

W tym roku przy Absolvent.pl powstała Fundacja Absolvent.pl, która jest organizatorem programu stypendialnego dla studentów i absolwentów – Stypendium z Wyboru. Dzięki programowi studenci i absolwenci mogą otrzymać stypendium o wartości do 5.000zł na spełnienie swojego marzenia związanego z edukacją oraz rozwojem kariery.