inauguracja

Uroczysta Inauguracja XV Roku Akademickiego 2014/2015

9 października 2014 roku Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna zainaugurowała 15 rok swojej działalności.
W uroczystości uczestniczyło około 100 gości oraz pracownicy, absolwenci i studenci WSI-E. W gronie licznych gości zagranicznych znaleźli się przedstawiciele Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Rolniczego w Dublanach, Słowackiego Uniwersytetu Rolniczego w Nitrze, Uniwersytetu Technicznego w Koszycach, Politechniki Lwowskiej, Wyższej Szkoły Ekonomii i Zarządzania w Administracji Publicznej w Bratysławie. Zaszczycili nas swoją obecnością również przedstawiciele Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Lublinie, przedstawiciele instytucji regionalnych, biznesu i samorządów.

Mszę Św. Inauguracyjną odprawił Ks. Biskup dr Edward Białogłowski.

Z okazji Jubileuszu XV lecia Uczelni wręczono pamiątkowe medale za szczególne zasługi i długoletnią pracę na rzecz Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej.

Uroczystość uświetnił występ Strzyżowskiego Chóru Kameralnego pod dyrekcją prof. Grzegorza Oliwy.

Zobacz foto-relację w zakładce MEDIA > GALERIA ZDJĘĆ