ZAKRES TEMATYCZNY:

• pozyskiwanie obrazu (skaner, aparat fotograficzny, kamera w telefonie, monitor komputera)
  • manipulowanie obrazem (paintbrush, openoffice, windows movie maker)
  • publikowanie (dokument tekstowy, facebook, wordpress)

Uczestnicy kursu będą skanować, fotografować oraz nagrywać materiał, który następnie zostanie obrobiony tak, aby się nadawał do umieszczenia na stronie internetowej lub w materiałach dla uczniów.

CZAS TRWANIA:

6 godzin (przerwa kawowa)

DLA KOGO:

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli, którzy chcą poznać proste techniki ułatwiające przygotowanie atrakcyjnych materiałów dydaktycznych.

TERMIN:
31. marca 2017 r. (piątek ) w godz. 9.30 – 14.30

MIEJSCE:

Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie, ul. Miłocińska 40

KOSZT:

200,00 zł / osobę (W ramach wniesionej opłaty zapewniamy uczestnikom profesjonalnego szkoleniowca z doświadczeniem praktycznym, certyfikat, materiały szkoleniowe, przerwę kawową.)

TERMIN ZGŁOSZEŃ I WNIESIENIA OPŁATY: 28.marca 2017 r.

Opłatę należy wnieść na konto WSI-E nr 77917100040010020520000010, z dopiskiem: Kurs – screening.

Kartę zgłoszeniową prosimy przesłać faksem na nr 17/ 866 04 32 lub e-mailem na adres: info@wsie.edu.pl .

PROWADZĄCY:
dr inż. Jacek Derwisz