Log In

Warsztaty informatyczne

Luty 10, 2017

Szanowni Państwo ,
Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie od 17 lat kształci młodzież na studiach pierwszego i drugiego stopnia, posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, jak również sprzęt najnowszej generacji. Te wszystkie czynniki stanowią o wysokim poziomie przekazywanej wiedzy oraz umiejętności praktycznych, którymi chcemy się z Wami podzielić. Dynamiczne zmiany w gospodarce, a tym samym nowa sytuacja na rynku pracy jest dla nas wyznacznikiem potrzeb i oczekiwań młodzieży w zakresie wykształcenia. Badania wskazują, że spośród sześciu zawodów, które w ciągu najbliższych miesięcy i lat będą kojarzone wyłącznie z sukcesem oraz zagwarantują stałą, przyszłościową pracę aż pięć związanych jest z branżą informatyczną.
Dlatego też proponujemy młodzieży klas o profilach ścisłych bezpłatne warsztaty dotyczące programowania, które mamy nadzieję będą interesującym doświadczeniem zapewniającym poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie szeroko pojętej informatyki, jak również pozwolą podjąć decyzję o ewentualnym dalszym kształceniu w tym kierunku.

PROGRAM:
10.00 – Zawody przyszłości , aula WSI-E

10.30 – 12.00 – warsztaty laboratoryjne do wyboru:
Warsztat I Warsztat II Warsztat III
Zacznij od PLC a pokochasz programowanie, inf. 3 Analiza pakietów sieciowych przy pomocy programu Wireshark, inf. 1 Programowanie jest proste, inf. 4
12.00 – 12.30 – poczęstunek w klubie studenckim KOMPAS

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie udziału do 3 marca 2017 r.

Zgłoszenia grup liczących max. 20-25 uczniów lub pytania organizacyjne można kierować e-mailowo na adres: info@wsie.edu.pl lub telefonicznie: 17/ 866 04 34, 32.

Zdjęcia z warsztatów

 

 

Polityka prywatności

  • Strona może używać plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Zablokowanie cookies może jednak spowodować nieprawidłowe działanie strony. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziecie Państwo w pliku: POLITYKA PRYWATNOŚCI

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
YouTube