Log In

Wycena nieruchomości

rek-online

Nabór ciągły – planowane rozpoczęcie zajęć kolejnej grupy w marcu 2017 r.

Podstawowym celem studiów podyplomowych jest nabycie przez uczestników teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu wyceny nieruchomości  oraz przygotowanie do zdania przed Państwową Komisją Egzaminacyjną (w ramach postępowania kwalifikacyjnego) egzaminu niezbędnego do uzyskania licencji rzeczoznawcy majątkowego. Jednym z warunków przystąpienia do tego egzaminu jest ukończenie podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości. Absolwenci studiów podyplomowych po odbyciu 6 miesięcznej praktyki będą przygotowani do samodzielnego wykonywania czynności związanych z wyceną wszystkich typów nieruchomości, środków trwałych i przedsiębiorstw. Uzyskane kwalifikacje umożliwią również wypełnienie obowiązków związanych z powszechną taksacją po wprowadzeniu podatku katastralnego. Program 2-semestralnych studiów podyplomowych WYCENA NIERUCHOMOŚCI jest zgodny z minimum programowym określonym Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 12 czerwca 2014 r.

Studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości przeznaczone są dla osób posiadających wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia o dowolnym kierunku.

Dbamy o komfort, czas i pieniądze naszych studentów – część zajęć prowadzona będzie w formie e-learningu.

10 % zniżki na praktyki zawodowe (w formie warsztatowej)

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju –  uprawnienia zawodowe

Ustawa o gospodarce nieruchomościami 2014

Minimalne wymagania programowe dla studiów podyplomowych w zakresie szacowania nieruchomości

Rozporządzenie MIiR w sprawie nadawania uprawnień w zakresie szacowania nieruchomości

Opiekun naukowy – prof. dr hab. inż. Karol Noga

Planowane terminy zjazdów: 4 razy w semestrze

KOSZT CAŁKOWITY: 3.200 zł + 300 zł OPŁATA WPISOWA
Absolwenci studiów I lub II stopnia w WSI-E korzystają z 20% zniżki w opłacie czesnego na studiach podyplomowych

 Potwierdzenie wniesienia opłaty wpisowej należy złożyć z dokumentami w terminie rekrutacji. Opłatę wpisową uiścić należy na indywidualny nr rachunku bankowego wygenerowany podczas rejestracji on-line.

Wpłaty czesnego w wysokości 1.600,00 zł należy dokonać na 3 dni przed rozpoczęciem każdego semestru. Oplata może zostać rozłożona na 2 raty na pisemne podanie złożone do Rektora. Czesne należy uiścić na indywidualny nr rachunku bankowego nadany przez dziekanat po uruchomieniu studiów (inny niż wygenerowany podczas rekrutacji on-line).

Punkt rekrutacyjny:dziekanat, bud. dydaktyczny A, ul. Miłocińska 46
czynny  od poniedziałku do piątku  w godz.9.00 – 16.00
sobota zjazdowa w godz. 9.00 – 13.00
Kontakt: 17/ 866 04 30 wew. 36, 34, 21 rekrutacja@wsie.edu.pl

Polityka prywatności

  • Strona może używać plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Zablokowanie cookies może jednak spowodować nieprawidłowe działanie strony. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziecie Państwo w pliku: POLITYKA PRYWATNOŚCI

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
YouTube