Podstawy nauczania geodezji i kartografii dla nauczycieli NOWOŚĆ !!!

rek-online

Nabór ciągły – planowane rozpoczęcie zajęć w marcu 2017 r.

2-semestralne studia podyplomowe dedykowane dla nauczycieli nie posiadających wykształcenia kierunkowego, a chcących rozszerzyć zakres nauczanych przedmiotów o Geodezję i Kartografię. Studia spełniają wymogi kwalifikacyjne określone rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 stycznia 2012 w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela. Oferta skierowana do osób posiadających wykształcenie wyższe w zakresie nauk technicznych lub ścisłych.  Program studiów oprócz wymaganej w rozporządzeniu dydaktyki i praktyki zawodowej, obejmuje typowe zagadnienia realizowane podczas nauczania w technikum geodezyjnym, w tym prowadzenie zajęć terenowych z geodezji. Sposób prowadzenie dzienników, obliczeń, oraz pomiarów został dostosowany do wymagań stawianych absolwentom podczas egzaminów zawodowych.

Wykaz przedmiotów

Dbamy o komfort, czas i pieniądze naszych studentów – część zajęć prowadzona będzie w formie e-learningu.

Opiekun naukowy – prof. dr hab. inż. Karol Noga

Planowane terminy zjazdów: sobotnio-niedzielne ok. 5 razy w semestrze

KOSZT CAŁKOWITY: 3.400 zł + 300 zł OPŁATA WPISOWA
Absolwenci studiów I lub II stopnia w WSI-E korzystają z 20% zniżki w opłacie czesnego na studiach podyplomowych

Potwierdzenie wniesienia opłaty wpisowej należy złożyć z dokumentami w terminie rekrutacji. Opłatę wpisową uiścić należy na indywidualny nr rachunku bankowego wygenerowany podczas rejestracji on-line.

Wpłaty czesnego w wysokości 1.700,00 zł należy dokonać na 3 dni przed rozpoczęciem każdego semestru. Oplata może zostać rozłożona na 2 raty na pisemne podanie złożone do Rektora. Czesne należy uiścić na indywidualny nr rachunku bankowego nadany przez dziekanat po uruchomieniu studiów (inny niż wygenerowany podczas rekrutacji on-line).

Punkt rekrutacyjny: bud. dydaktyczny A, ul. Miłocińska 46
czynny  od poniedziałku do piątku  w godz. 9.00 – 16.00