Jak rekrutować pracowników bez działu HR?

Praktyczne warsztaty dla przedstawicieli MŚP

Miejsce: Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie, ul. Miłocińska 46, aula

Program – 12 godzin (3 dni x 4 godz.):

prezentacja multimedialna, warsztat z narzędziami, ćwiczenia praktyczne, role play

* Tworzenie profilu kandydata
* Źródła pozyskiwania kandydatów
* Metody selekcji i analiza dokumentów
* Dopasowanie metod rekrutacyjnych do stanowiska, czyli optymalizacja kosztów
* Wprowadzenie nowego pracownika na stanowisko i efektywne wykorzystanie okresu próbnego

Koszt: 190,00 zł / osobę / 3 dni
(W ramach wniesionej opłaty zapewniamy uczestnikom profesjonalnego szkoleniowca
z doświadczeniem praktycznym, certyfikat, przerwę kawową)

Opłatę należy wnieść na konto w Banku Spółdzielczym w Ropczycach nr 77917100040010020520000010 z dopiskiem: Szkolenie – Jak rekrutować pracowników

Karta zgłoszeniowa

Kartę zgłoszeniową należy przesłać faksem na nr 17/ 866 04 32 lub e-mailem na adres: info@wsie.edu.pl

Trenerzy:
Dr Przemysław Kolasa –
trener, certyfikowany coach ICI, członek The International Association of Coaching – Institutes, certyfikowany praktyk NLP, uczestnik międzynarodowych programów badawczych. Od wielu lat prowadzi firmę szkoleniową specjalizującą się w szkoleniach i doradztwie. Jako coach i trener współpracuje z wieloma firmami w kraju i za granicą.

Mgr Tatiana Krawczyńska – Zaucha – Trener i coach International Coach Federation. Przez 12 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach na różnym poziomie strategicznego zarządzania. Budowała zwycięskie zespoły i osiągała ponadprzeciętne cele. Właścicielka firmy SEDMO. Specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju osobistego, asertywności, budowania relacji, rozwiązywania konfliktów, komunikacji interpersonalnej, współpracy z emocjami, zarządzania i stylów zarządzania, budowania zespołów i kierowania nimi, wyznaczania i osiągania celów. Szkoli i prowadzi coaching dla menedżerów, kierowników, nauczycieli, rodziców i młodzieży.

Istnieje możliwość dostosowania każdego z kursów pod względem tematycznym, merytorycznym lub czasowym do oczekiwań grupy. Wszystkie warsztaty są dostosowane do specyfiki nauczania dorosłych i wykorzystują najnowsze osiągnięcia w tym zakresie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr 17/ 866 04 30 wew. 32,34 lub na www.wsie.edu.pl.