Log In

Kurs podstawowy coachingu

Luty 9, 2017

Podczas 54 godzin zajęć uczestnik opanuje solidne podstawy. Może stać się profesjonalnym coachem (jeśli podejmie taką decyzję po kursie podstawowym), może także zdobyć kluczowe umiejętności coachingowe z zamiarem włączenia ich do codziennego życia i z satysfakcją obserwować zmieniającą się jakość relacji z bliskimi, rodziną i współpracownikami.
Forma warsztatowa i różnorodność form samodzielnej pracy pomiędzy zajęciami sprawia, iż uczestnicy w praktyce opanowują kompetencje coachingowe.

Dla kogo?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

– ukończyły minimum studia I stopnia,
– posiadają doświadczenie zawodowe,
– kierowników, menedżerów wszystkich szczebli, team liderów.
– kierowników i pracowników działów HR.
– właścicieli firm i przedsiębiorców.
– konsultantów, doradców, terapeutów, psychologów,
– doradców zawodowych,
– pedagogów szkolnych,
– nauczycieli,
– mediatorów,
– i innych zainteresowanych osób z branż pokrewnych

Czas trwania kursu:

6 dni szkoleniowych rozbitych na trzy 2-dniowe zjazdy (54 godziny warsztatowe)
Dzień szkoleniowy obejmuje godziny: 9:00 – 17:00 (9 godz.)

Cel kursu:

Podczas 6 dni Podstawowego kursu coachingu, przez warsztaty narzędziowe, uczestnik pozna metody coachingowe pracy i podstawowe zasady coachingu, które będzie mógł/mogła zastosować w pracy zawodowej. Przez doświadczanie, autorefleksję, ćwiczenia z uczestnikami i prowadzącymi zobaczy na czym polega efektywność coachingu. Dowie się jak wykorzystać elementy coachingu kariery do pracy z osobą młodą, wykluczoną społecznie czy planującą swój rozwój zawodowy. Uczestnicy poznają podstawy coachingu w praktyce, zakres jego zastosowań, przydatności w życiu zawodowym i prywatnym.

Korzyści:

Z zajęć uczestnicy wychodzą z umiejętnością zadawania pytań w miejsce doradzania, z postawą szacunku i zaciekawienia drugim człowiekiem, doświadczeniem prowadzenia sesji coachingowej wg. przećwiczonej struktury. Ponadto zyskują umiejętność zastosowania narzędzi i metod coachingowych w pracy z osobą młodą jak i dorosłą.

Program kursu:

Fundamentalne zasady coachingu – wprowadzenie
Rozmowa coachingowa w oparciu o model GROW
Słuchanie vs słyszenie
Sztuka zadawania dobrych pytań
Relacja coachingowa
Wartości w pracy coachingowej

Działające w ramach uczelni Centrum Coachingu stanowi zaplecze w zakresie superwizji, mentoringu oraz wsparcie w zakresie wypracowania godzin niezbędnych do akredytacji.

Absolwenci otrzymują certyfikat ukończenia Podstawowego Kursu Coachingu.

Mogą również kontynuować kształcenie na studiach podyplomowych profesjonalnego coachingu, po których otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych z coachingu przygotowujących do akredytacji w Noble Manhattan Coaching, bądź w ICF. Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych z wynikiem pozytywnym jest zaliczenie na oceny pozytywne wszystkich przedmiotów, napisanie pracy końcowej oraz obrona przed komisją egzaminacyjną. Ukończenie studiów podyplomowych potwierdzone będzie odpowiednim świadectwem, zgodnym ze wzorem MNiSW.

TERMIN ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ:  25-26 MARCA 2017 r. w godz. 9.00 – 17.00
MIEJSCE: Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie, ul. Miłocińska 46, aula
KOSZT:  1680,00 zł / osobę
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WNIESIENIA OPŁATY:
17. MARCA 2017 r.

Karta zgłoszeniowa

Opłatę należy wnieść na konto WSI-E nr 77917100040010020520000010, z dopiskiem: KURS – PODSTAWY COACHINGU. Kartę zgłoszeniową prosimy przesłać faksem na nr 17/ 866 04 32 lub e-mailem na adres: info@wsie.edu.pl .

 Kadrę naukowo-dydaktyczną stanowią wyłącznie praktykujący, akredytowani międzynarodowo coachowie.

Tatiana Krawczyńska – Zucha / Przemysław Kolasa / Aneta Michno

Umowa partnerska

IBD Business School Sp. z o.o.
Noble Manhattan Coaching w Warszawie

Polityka prywatności

  • Strona może używać plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Zablokowanie cookies może jednak spowodować nieprawidłowe działanie strony. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziecie Państwo w pliku: POLITYKA PRYWATNOŚCI

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
YouTube