Mediacje w oświacie – Szkolenie dla nauczycieli, wychowawców i pedagogów szkolnych

Termin: po utworzeniu grupy

Czas: 9.00 – 14.00 (z przerwą obiadową)

Miejsce: Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie,
ul. Miłocińska 40, sala B5 Ip.

Program:
1. Specyfika konfliktów dzieci i młodzieży
2. Praktyczne możliwości prowadzenia mediacji w oświacie
3. Konferencje Sprawiedliwości Naprawczej w szkole

Koszt: 100,00 zł / osobę
(W ramach wniesionej opłaty zapewniamy uczestnikom profesjonalnego szkoleniowca z doświadczeniem praktycznym, materiały szkoleniowe, certyfikat, poczęstunek.)

Termin zgłoszeń i wniesienia opłaty: rekrutacja ciągla

(Zgłoszenia należy dokonać on-line. Opłatę należy wnieść na indywidualny nr konta bankowego wygenerowany podczas rejestracji elektronicznej. W przypadku problemów technicznych można skorzystać z zamieszczonego poniżej formularza)

Formularz zgłoszeniowy

Trener: mgr Dorota Dominik – Dyrektor Poradni Pedagogiczno -Psychologicznej w Rzeszowie, czynny mediator z wieloletnim doświadczeniem, pedagog.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr 17/ 866 04 30 wew. 32,34,43.