Konkurs na nazwę klubu studenckiego WSI-E

Propozycje zgłoszone przez studentów znajdziesz na facebooku. Głosuj  —>

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs adresowany jest do studentów Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie.
  2. Każdy uczestnik może przesłać jedną propozycję.
  3. Uczestnicy przesyłają propozycję nazwy klubu drogą elektroniczną do dnia 3 grudnia 2015r. (czwartek) do godz. 24:00 na adres: info@wsie.edu.pl w temacie wiadomości wpisując: „Nazwa klubu”.
  1. Treść maila powinna zawierać propozycję nazwy oraz pełne imię i nazwisko wraz z podanym kierunkiem studiów i semestrem.
  1. Nadesłanie propozycji na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  2. Propozycje nazwy będą oceniane przez Samorząd Studencki (max. 4 pkt.), specjalnie powołane Jury Uczelniane, które oceni oryginalność nazwy (max.4 pkt) oraz na podstawie ilości głosów studentów głosujących na Facebooku WSI-E (max. 2 pkt za największą ilość komentarzy). Łącznie uczestnik konkursu może otrzymać 10 pkt.
  3. Głosowanie trwać będzie do dnia 8 grudnia 2015r. (wtorek) do godz. 12:00.
  4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty, jeśli wpłynie co najmniej 3 propozycje. Zastrzega się możliwość nie rozstrzygnięcia konkursu, jeśli przesłane propozycje będą naruszały dobre imię społeczności akademickiej lub będą kopią już istniejących nazw.
  5. Laureat konkursu otrzymuje bon o wartości 100 złotych na zakupy w Empiku i garść gadżetów uczelnianych.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone 9 grudnia 2015 roku na stronie Internetowej Uczelni.

Serdecznie zachęcamy do udziału